Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«У той момент я почувалась розгубленою, безпорадною, незахищеною»: «Ангелу на роликах» у поліції не віддають ханг
25 Червня, 20:04
logo-black

«У той момент я почувалась розгубленою, безпорадною, незахищеною»: «Ангелу на роликах» у поліції не віддають ханг

Юлія Швидко

Львів’янка Марина Татумехенді, яку місцеві знають як «Ангела на роликах», уже більше року оббиває пороги Галицького відділу поліції. Майстриня тату вимагає, аби правоохоронці повернули її ханг – сталевий барабан. Ті ж знаходять різні причини, аби не віддати музичний інструмент його власниці.

«Коли почула гру цього музичного інструменту, зрозуміла: у мене має бути такий. Декілька років збирала на нього кошти і у березні 2016 року замовила у майстра зі Сум. За ханг заплатила 20 тисяч гривень. На ньому грала у центрі Львова, дозволяла пограти усім бажаючим – своїм землякам та іноземним туристам. Ханг став своєрідною моєю візиткою. 12 січня торік серед білого дня, скориставшись моїм слабким зором, злодії його вкрали. Я одразу звернулася у поліцію», – розповідає LMN Марина Татумехенді.

Марина пригадує, що тоді у Галицькому відділі поліції відчула приниження – з неї глузували, питали, чи їй не вкрали крила та ролики. Татумехенді у центрі Львова з великими крилами на плечах та з роликами на ногах наносить тату хною. Має свою клієнтську базу, яка щодня поповнюється.

«У той момент я почувалась розгубленою, безпорадною, незахищеною. Заяву цього дня ніхто в мене так і не прийняв. Наступного дня за підтримки друзів я знову завітала у цей же відділок поліції. Ми відшукали начальника, який дав команду прийняти заяву. Але ніхто не займався пошуками вкраденого, навіть камери відеоспостереження не переглянули. Мій інструмент за декілька тижнів з’явився на OLX. За нього просили тисячу доларів. Помилки бути не могло, адже кожен ханг унікальний, робиться вручну і має безліч окремих ознак. Коли ми звернулися до слідчої, вона порадила їхати самій до злодіїв і забирати ханг силою. Мовляв, вони потім нічого теж не доведуть», – веде далі Марина.

64896825_1628547827289280_172360069835390976_n
65376106_1630003200477076_6034709873021681664_n-1

Юрист порадив жінці замовити інструмент з OLX через «Нову пошту» і заарештувати. Так і зробили. Відтоді ханг лежить у відділку поліції.

«Зі слідчою, яка займається цією справою, важко говорити. Вона завжди посилається на свою зайнятість. У поліції кажуть, що треба довести, що ханг – мій. До Львова зі Сум приїжджав майстер, який його виготовив. Розповів, як він виготовляв та продавав мені цей інструмент. Але навіть це не допомогло. Мій інструмент зберігається у неналежних умовах і просто псується. До мене дійшли чутки, що його хочуть віддати назад злодіям», – бідкається Марина Татумехенді.

Фото: надане Мариною Татумехенді

Схожі новини