Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
У Жовкві на гарячому спіймали паліїв трави
06 Березня, 09:46
logo-black

У Жовкві на гарячому спіймали паліїв трави

Антоніна Скляренко

Вчора у Жовківському районі начальник поліції Андрій Коцур на гарячому спіймав паліїв сухостою.  Чоловіки аргументували – прибирають територію.

«Начальник поліції їхав у справах. Трьох паліїв запримітив біля дороги на околиці Жовкви. Зупинився і розпитав, для чого таке роблять. Викликав мене та наряд поліції. На місці було вилучино каністру з бензином та пальник. Вдалось і встановити особи тих хлопців. Вони не тікали, спокійно пояснювали, що то їхня земля і вони так прибирають, бо мають на  то право», – розповідає еколог та депутат Жовківської райради Ігор Муравський.

Матеріали, зібрані на порушників, будуть передані до державної екологічної інспекції у Львівській області. Там складуть протокол та буде нарахований розмір штрафу для паліїв. Він невеликий, максимально  340 грн.

«На жаль, штрафи порівняно зі шкодою, мізерні. Палії, яких затримав начальник поліції, самі ліквідовували загоряння. Але, навряд чи їх зупинить це на майбутнє. Хлопці, як і інші палії, зовсім не розуміють, яку насправді шкоду завдають довкіллю», – додає еколог.

Фото: Ігор Муравський

  • 0
  • 353
Схожі новини