Уболівальники «Карпат» розгромили вагони в поїзді «Львів—Запоріжжя» | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Уболівальники «Карпат» розгромили вагони в поїзді «Львів—Запоріжжя»
08 Квітня, 17:32
logo-black

Уболівальники «Карпат» розгромили вагони в поїзді «Львів—Запоріжжя»

Антоніна Скляренко

Три вагони пасажирського поїзда «Львів-Запоріжжя» розгромили вболівальники футбольного клубу «Карпати». Всім дебоширам було від 16 до 19 років.

«Це жах якийсь. Я їхала цим поїздом, правда, в сусідньому 3 вагоні, а все це відбувалося в 4, 5 та 6. Складалось враження, що поруч бойові дії проходять. Хлопці кричали, викидали щось з вікон. Летіли якісь вогнегасники. Чулися матюки. Поруч зі мною їхала молода мама з дитиною. Вона реально була налякана, що ці люди можуть вдертися в наш вагон і почати громити все тут. Дитина плакала. Провідниця постійно повідомляла, що поліція викликана, але ніхто їх чомусь не зупиняв. За це мусить хтось відповідати», – розповідає Ольга Мартинюк зі Львова.

 

До безладів виявилися причетні 250 пасажирів, всі уболівальників клубу “Карпати “. У поїзд вони сіли на станції “Львів”.  А дебоші почали влаштовувати вже ближче Хмельницького. В «Укрзалізниці» кажуть вагони після вболівальників потребують тепер серйозного ремонту. Тому найближчим часом в рейс вони виходити не будуть.

«Пасажири розбили скло у вікнах та тамбурах вагонів — загалом 12 вікон, викинули з поїзда 21 матрац, 25 подушок, 25 постільних комплектів, одну зимову ковдру та три вогнегасники. На кожну станцію, де зупинявся потяг, викликали правоохоронців. Але ніякі заходи не були вжиті. Вкотре звертаємося до МВС із проханням про супровід пасажирських поїздів працівниками поліції або Національної гвардії для забезпечення дотримання громадського порядку», – кажуть в “Укрзалізниці”.

У Національній поліції Львівщини кажуть інформації про погроми у поїзді не отримували, адже поїзд міжобласного значення. Чи будуть покарані хулігани за свої дії, LMN повідомить пізніше.

Відео можна переглянути тут

ФОТО: (ілюстрація)

  • 0
  • 499
Відео