В ексуправителя львівськими ТЕЦ проводять обшуки | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
В ексуправителя львівськими ТЕЦ проводять обшуки
01 Квітня, 17:03

В ексуправителя львівськими ТЕЦ проводять обшуки

Співробітники Служби безпеки України і Державного бюро розслідувань  у четвер, 1 квітня, прийшли з обшуками до топчиновників Агентства з розшуку та менеджменту активів, одержаних від корупційних та інших злочинів (АРМА). Розслідування проводиться у справі щодо привласнення конфіскованих активів.

Обшуки проводяться в офісі агентства та вдома у тимчасового керівника АРМА Віталія Сигидина,  його заступника Володимира Павленка, начальника управління менеджменту активів агентства Вахтанга Бочорішвілі та громадянина України Ігоря Короля, повідомляє портал «Стопкор». Згодом стало відомо, що співробітники АРМА не пустили слідчих і спецслужбовців, тож сьогодні агентство фактично не працює.

 

«У приміщенні центрального апарату АРМА, а також за місцем проживання кількох співробітників Агентства правоохоронні органи проводять слідчі дії у рамках кримінального провадження», – повідомили в агентстві, запевнивши, що «повністю сприяють» слідчим, надають необхідні документи та інформацію.

Проведення обшуків санкціонував Печерський районний суд Києва. Підставою стала справа про можливу організацією Сигидиним, Павленком і Бочорішвілі схеми з викрадення понад $400 тисяч доларів. Допомагав у реалізації схеми Ігор Король.

Нагадаємо,  АРМА певний час управляла Новороздільською та Новояворівською ТЕЦ.

Відео