Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
В Трускавці подорожчала вода
06 Березня, 13:37

В Трускавці подорожчала вода

Національна комісія з питань регулювання енергетики та комунальних послуг затвердила новий тариф для Дрогобича. А так, як Трускавець купує в них воду, відповідно ціни зростуть і в курортному місті. Вартість кубометра покупної води тепер обійдеться дорожче на 50 копійок. Нова ціна вже вступила в дію з 1 березня.

Про затвердження нового тарифу заявили у Дрогобицькому водоканалі. А про наслідки для Трускавця промовився на понеділковій нараді в ТМР директор “Трускавецького водоканалу” Віктор Марченко, – пише Трускавець Оnline

Підвищення вартості на послуги водопостачання та водовідведення для Дрогобича регулює НКРЕ КП. Відповідно до нової ціни, вартість води для населення та бюджетних установ міста Дрогобича становитиме 22, 6 гривень за кубометр. А гуртовий тариф для Трускавця затвердили на рівні 9, 33 грн за кубометр.

Досі Трускавець платив Дрогобичу оптову ціну 8, 74 грн за кубометр води. При такій вартості покупної води пересічний споживач платив 27, 83 грн за кубометр. Сьогодні ж, коли оптовий тариф для Трускавця зріс на 59 копійок, роздрібну вартість води для населення, очевидно, знову підвищуватимуть.

Тарифи на послуги централізованого водопостачання та водовідведення зросли для населення Дрогобича на 3,46%. Для Трускавця, Борислава та Східниці  на 6,73%.

Ціни для тих, хто використовує внутрішньобудинкові системи зросли на 3,37%.

 

Схожі новини