Ведмеді Яворівського притулку готові зустрічати відвідувачів | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Ведмеді Яворівського притулку готові зустрічати відвідувачів
24 Травня, 15:11

Ведмеді Яворівського притулку готові зустрічати відвідувачів

На Львівщині відновлює прийом відвідувачів ведмежий притулок «Домажир», розташований в селі Жорниська Яворівського району. В умовах воєнного стану подивитися на клишоногих можна з четверга по суботу з 10:00 до 18:00, щоправда лише за попереднім записом, повідомляє Львівська ОВА.

«Ведмежий притулок на Яворівщині – одне з улюблених місць для сімейного відпочинку в області. Спостереження за ведмедями відволікає від переживань та заспокоює нервову систему, а непрості історії життя звірів, які тепер перебувають у комфортних умовах, дозволяють вірити у краще», – розповідає керівниця управління туризму та курортів Львівської ОВА Наталя Табака.

Працівники реабілітаційного центру запевняють, що кожен ведмідь має свій неповторний характер, як і люди. Дехто  з них ніколи не припиняють гратись або плавати в басейні, інші ж полюбляють відпочивати та дрімати більшу частину свого дня.

На території притулку перебуває 34 ведмеді, серед них є і тимчасово переселені.

«Ведмідь Тайсон, до прикладу,  є постійним мешканцем. Довгих шістнадцять років клишоногий страждав у напівзруйнованій клітці на території віддаленої мисливської станції на Заході України. Тайсона ще ведмежам жорстоко забрали від мами і незаконно використовували для цькування собаками. З 2017 році він у Ведмежому притулку Домажир, в якому повільно навчився довіряти людям. Йому подобається досліджувати простір у своєму ставку, їсти горіхи, груші та  яблука.», — пишуть в повідомленні.

У зв’язку із ситуацією в країні, заради нашої безпеки та безпеки працівників притулку, притулок працює тільки за попереднім записом та з обмеженою кількістю відвідувачів на території. Для запису телефонуйте по номеру +380 67 509 3058.

Також, на території працюватиме кафе «Мед та Ягода» у режимі швидкого харчування.

Відео