Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Від сьогодні вся поліція в країні працює в посиленому режимі
26 Березня, 15:10

Від сьогодні вся поліція в країні працює в посиленому режимі

Від сьогодні, 26 березня, весь особовий склад МВС перейшов на посилений варіант несення служби. Ще напередодні виборів поліцейські зосередяться на двох етапах: перевезення бюлетенів із окружних до дільничних виборчих комісій, а також — припинення правопорушень, які можуть бути скоєні у так званий «день тиші». З-поміж 135 400 правоохоронців, які залучать на час проведення виборів, більш як 72 500 осіб — поліцейські.

Керівники структурних та територіальних підрозділів нестимуть персональну відповідальність за неналежне реагування на будь-які порушення під час виборів.

 

«Наголошую для керівників поліції на місцях: повна відповідальність за забезпечення безпеки під час волевиявлення громадян покладається саме на нас із вами. Тільки поліція несе відповідальність за безпековий процес. Ваша реакція на кожне порушення має бути миттєвою згідно із чинним законодавством», — наголосив голова Нацполіції України Сергій Князєв.

 

Головне завдання правоохоронців — повністю виключити випадки будь-яких неузгодженостей та припиняти правопорушення, пов’язані із виборчим процесом.Загалом від початку передвиборчої кампанії, яка стартувала 31 грудня 2018 року, в Україні зареєстрували 3945 повідомлень про порушення, пов’язані з виборами. Із них відомості за 210 фактами внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Також правоохоронці склали 613 адміністративних протоколів, проводиться перевірка щодо 755 повідомлень.

 

Фото ілюстративне

Схожі новини