Впродовж вихідних у Дрогобичі вивезли ще 1158 куб. м. сміття | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Впродовж вихідних у Дрогобичі вивезли ще 1158 куб. м. сміття
26 Грудня, 19:00

Впродовж вихідних у Дрогобичі вивезли ще 1158 куб. м. сміття

У Дрогобичі сміттєві майданчики міста очистили від 1158 куб м твердих побутових відходів.

Про це сьогодні, 26 грудня, повідомив заступник керівника КП «Комбінат міського господарства» Володимир Красуляк, пише Zik.

Станом на сьогодні комунальники регулярно продовжують вивозити ТПВ з повністю очищених майданчиків, яких у місті налічується понад 20, та намагаються очищувати інші.

“Сьогодні вивозитимуть ТВП з вул. Володимира Великого з майданчика в районі церкви Успіння Пресвятої Богородиці, а також в районі магазину «Попелюшка». Повністю прибрали ТПВ на сміттєвому майданчику поблизу залізничного вокзалу та частково на вул. Б. Козловського”, – зазначив посадовець.

Щоб зменшити накопичення кількості ТПВ на сміттєвих майданчиках, міський голова Дрогобича Тарас Кучма доручив керівництву КП «Муніципальна варта» встановити чергування на деяких з них, а також розробити дорожню карту облаштування камер відеоспостереження.

Таке доручення він пояснив тим, що у Дрогобичі, зокрема, на вулицях Бориславська, Горішня Брама та Івана Франка, знову зафіксовані регулярні випадки вивантаження ТПВ мешканцями населених пунктів прилеглих територій.

У випадку виявлення таких фактів, мер доручив працівникам КП «Муніципальна варта» негайно звертатися в поліцію.

Тарас Кучма також зобов’язав керівництво КП «КМГ» розфарбувати у відповідні кольори сміттєві баки на вже повністю очищених майданчиках міста, задля того, щоб за допомогою також і візуальних факторів закликати дрогобичан до сортування ТПВ на папір, скло, пластик та органічні відходи.

Відео