Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Вулицями Сокаля бігав переляканий лось (ВІДЕО)
07 Листопада, 17:53
logo-black

Вулицями Сокаля бігав переляканий лось (ВІДЕО)

Тетяна Пасічник

Сьогодні, 7 листопада, у Сокалі місцева мешканка зранку на власному подвір’ї побачила лося. Жінка одразу викликала поліцію. Правоохоронці разом з мисливцями намагались прогнати дику тварину назад у ліс, але не вдалось.

Очевидці стверджують, що у лося поранена шия, він ослаблений та переляканий. Тварині на вигляд не більше 2 років.

“Насправді це дуже страшно, коли дика тварина бігає у місті. Тим паче, для самого лося це дуже стресово, – каже місцева зоозахисниця Христина Чапаріна. -Я обдзвонила всі можливі служби. Всі лише перекидують питання з одного на другого. Нам не вдалось вигнати лося, тому надіємось, що за ніч тварина набереться сил та повернеться у ліс. Головне, щоб далі у місто не пішов. Людей попередили, що треба бути обережними”.

Христина Чапаріна каже, містян дика тварина не лякає.

“Я приїхала на місце, де був лось, а там молоді жінки з колясками гуляють. І про ситуацію знають – не бояться нічого. Таке враження, ніби лось – домашня тваринка”, – додає.

На відео, яке зняли очевидці, видно, як тварина бігала вулицею та впала з великої висоти. Лось налякався звуку трактора, який проїжджав поряд.

На відео присутня нецензурна лексика.

Мешканці Сокаля розповіли LMN, що лося у місті бачать не вперше. Кілька місяців тому був схожий випадок, дику тварину побачили на окраїні міста. Тоді мешканці сплутали лося з коровою, адже була велика відстань.

Найбільше зоозахисники бояться, щоб на лося не напали браконьєри.

“Усім нагадуємо, що вбивство лося карається штрафом 800 тисяч гривень. Щоб уникнути браконьєрів ми не повідомляємо точного місця, де ходила тварина”, – пояснює Христина.

Фото: ілюстративне

Відео: Ігор Сидор

  • 0
  • 10695
Схожі новини