Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«Вихвалявся «зв’язками» та безкарністю»: на Миколаївщині за привласнення землі засудили підприємця
01 Вересня, 14:39

«Вихвалявся «зв’язками» та безкарністю»: на Миколаївщині за привласнення землі засудили підприємця

15 місяців за ґратами, стільки отримав горе-бізнесмен із Миколаєва. Він, як власник автошроту, самовільно зайняв собі 0,1665 га землі. Складав на ділянці розібрані залишки автотранспортних засобів та вже почав городити територію.

«На моєму особистому прийомі в Миколаєві мешканці села розповіли, що вже десятиліттям стукали у всі двері, щоб вирішити ситуацію, адже тією дорогою не може проїхати навіть шкілький автобус, через умисне її звуження автоломом, мова вже не йде про пожежну автівку. Готові були до самосуду. Однак підприємець лише насміхався над ними. Вихвалявся “зв’язками” та безкарністю. Прокурори розпочали провадження та довели до кінця справу про захоплення землі місцевим підприємцем під автолом у селі Красів», – пише Ірина Діденко прокурор Львівщини.

Вчора, 31 серпня, суд визнав підприємця винним у самовільному зайнятті земель в охоронних зонах. Прокурори домоглися покарання у вигляді 1 року і 3 місяців позбавлення волі. Чоловіка взяли під варту відразу у залі суду. Наразі вирішується питання очищення земельної ділянки.

Схожі новини