З “Львівської залізниці” звільняється керівник | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
З “Львівської залізниці” звільняється керівник
28 Лютого, 16:42

З “Львівської залізниці” звільняється керівник

Володимир Крот написав заяву на звільнення. Найближчим часом посада керівника регіональної філії «Львівська залізниця» ПАТ «Українська залізниця» стане вакантною.

Сьогодні Володимир Крот «подякував колективу за роботу і озвучив, що звільняється». При цьому пан Крот не пояснив причини такого кроку, – пише Львівський портал.

Ймовірно причиною звільнення Володимира Крота стала паливна криза на «Укрзалізниці», що призвела до зупинки постачання дизельного палива на «Львівську залізницю».

«Справді сьогодні, під час ранкової наради Володимир Крот повідомив всьому колективу залізниці про те, що він добровільно звільняється з цієї посади. Про причини такого рішення він не повідомив», – сказала представник прес-центру «Львівської залізниці» Марта Лешньовська.

За словами Лешньовської, підставою для звільнення «точно не стала дизельна криза».

Володимир Крот був призначений на посаду керівника «Львівської залізниці» у червні минулого року. Його попередника Івана Груника було звільнено у січні 2018 року за результатами ревізії.

Водночас на офіційному сайті «Львівської залізниці» Володимир Крот досі значиться директором регіональної філії.

Як відомо, на «Укрзалізниці» критичний брак дизпалива. Паливна криза призвела згортання робіт з модернізації, ремонту колії та інших робіт, пов’язаних з обслуговуванням інфраструктури, за винятком аварійних ситуацій на «Львівській залізниці». У локомотивних і мотовагонних депо доручено злити дизельне паливо з тепловозів, відставлених в резерв.

Відео