Заберуть в одних, віддадуть іншим: у Львівській мерії пообіцяли доплати медпрацівникам і санітарам | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Заберуть в одних, віддадуть іншим: у Львівській мерії пообіцяли доплати медпрацівникам і санітарам
30 Березня, 11:18

Заберуть в одних, віддадуть іншим: у Львівській мерії пообіцяли доплати медпрацівникам і санітарам

Медичні працівники, які працюють і будуть працювати з тими людьми, які мають підозру на коронавірус, отримуватимуть щомісяця доплату по 10 тис. грн. Таке розпорядження мер Львова Андрій Садовий підпише сьогодні, – пише Щоденний Львів.

«Сьогодні я підпишу одне дуже важливе розпорядження: всі лікарі, медсестри, санітари, які працюють і будуть працювати з тими людьми, які мають підозру на коронавірус, будуть мати в місяць доплату по 10 тисяч гривень. Це дуже важливо, тому що вони щодня ризикують. Само собою, що ми ці кошти заберемо від тих наших працівників у місті, які зараз працюють віддалено, тобто ми не будемо нараховувати премій, за винятком тих людей, які працюють і забезпечують життєдіяльність міста, роботу штабу. Ті люди, що працюють в комунальній сфері, вони також ризикують в певній мірі, тому в них також будуть дуже серйозні надбавки до зарплати», — сказав Садовий.

Нагадаємо, додаткові кошти на виплатити лікарям та медичному персоналу, задіяному на передовій з коронавірусом, обіцяли із обласного бюджету. На це мали перерахувати 20 мільйонів гривень. 200% доплат медпрацівникам ініціював і уряд України.

 

  • 0
  • 871
Відео