Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
Завтра біля Польського Консульства пройде акція на підтримку Ігоря Мазура
10 Листопада, 18:29
logo-black

Завтра біля Польського Консульства пройде акція на підтримку Ігоря Мазура

Тетяна Пасічник

Завтра, 11 листопада, о 14.00 біля польського консульства у Львові, що на вул. Івана Франка, 108,  відбудеться акція на підтримку затриманого у Польщі ветерана українсько-російської війни Ігоря Мазура з позивним «Тополя».

Павло Мельник, один з організаторів, переконує, основна мета акції – захистити кожного українця, який перетинає кордон будь-якої країни.

«Росія використовує міжнародні пошукові платформи для політичного шантажу та тиску. Ми розуміємо, що заручниками такої ситуації може стати кожна людина з активною громадянською позицією, яка не підпадає під спільний знаменник з російською позицією. Однозначно ми не хочемо дискредитувати польську сторону. Чудово бачимо, що вони роблять все, аби справедливо вирішити ситуацію. Та ми розуміємо, що така проблема може виникнути не лише в Польщі, але й в тих країнах, де влада може не йти нам на зустріч», – пояснює LMN Мельник.

Організаторами акції, як стверджує Павло Мельник, є активна частина львівського громадського суспільства.

Доброволець українсько-російської війни, активіст Антон Петрівський каже, затримання Ігоря Мазура – резонансний випадок, який має мобілізувати українців.

 

«На щастя, вдалося Ігоря Мазура взяти на поруки. Однак ми ще не можемо бути впевнені в тому, що він безпечно повернеться в Україну і його таки не здадуть Росії. Нам Дещиця повідомив, що це не перший випадок, коли за позовом Російської Федерації інтерпол затримує учасників бойових дій. Цю ситуацію треба піднімати на поверхню, робити розголос і все для того, щоб ситуація більше не повторювалась. Вже достатньо нам Віталія Марківа, який сидить в Італії у в’язниці. Ми повинні тиснути на нашу владу, а також  звертатись до Польщі, адже в нас є спільний ворог – Російська Федерація. Такі дії можуть негативно вплинути загалом на наш спільний фронт проти Росії», – каже LMN Антон Петрівський.

Організатори завтра біля польського консульства  чекають всіх небайдужих.

До акції на підтримку «Тополі» також долучається ГО «Люди країни».

Фото: Укрінформ.

На фото: акція на підтримку Ігоря Мазура у Києві.

 

  • 0
  • 210
Схожі новини