Жінку з Червоноградщини, яка покинула трьох дітей та поїхала в росію, позбавили батьківських прав | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
Жінку з Червоноградщини, яка покинула трьох дітей та поїхала в росію, позбавили батьківських прав
10 Серпня, 19:44

Жінку з Червоноградщини, яка покинула трьох дітей та поїхала в росію, позбавили батьківських прав

Львівський суд позбавив батьківських прав жінку, яка покинула своїх трьох синів, а сама виїхала до росії. Про це повідомляє пресслужба Львівського апеляційного суду.

До суду звернувся чоловік обвинуваченої з проханням позбавити жінку батьківських прав відносно трьох синів. Він аргументував це тим, що пара розлучена ще з 2013 року і весь час діти проживають з батьком, а матір ввесь цей час не надавала коштів на їх утримання, не цікавилась їхнім станом здоров’я, не навідувала, не брала участь в їхньому вихованні, не піклувалась про їхній фізичний та духовний розвиток, а також не спілкувалась з ними. Тому чоловік вважає, що вона не виконує свої батьківські обов’язки щодо дітей.

Жінка змінила прізвище та ім’я, уклала другий шлюб, і впродовж тривалого часу проживає на території рф.

Колегія суддів судової палати з розгляду цивільних справ Львівського апеляційного суду постановила апеляційну скаргу задовольнити частково: позбавити матір батьківських прав відносно двох 15-річних хлопчиків-близнят.

В задоволенні позовних вимог про позбавлення батьківських прав відносно старшого сина відмовили, оскільки останньому зараз вже виповнилось 18 років.

Відео