1-річна дитина з Бродів та пенсіонерка зі Львова зачинилися у квартирах | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
1-річна дитина з Бродів та пенсіонерка зі Львова зачинилися у квартирах
19 Січня, 20:16
logo-black

1-річна дитина з Бродів та пенсіонерка зі Львова зачинилися у квартирах

Юлія Швидко

Вчора, 18 січня, рятувальникам на Львівщині доводилося звільняти з квартир 1-річного хлопчика, який мешкає з батьками у Бродах, та 88-річну бабусю, яка живе сама у квартирі на вул. Мазепи у Львові.

«Опівдні до нас надійшло повідомлення, що у квартирі на дев’ятому поверсі дев’ятиповерхівки на вулиці Мазепи зачинилася жінка, в якої проблеми зі здоров’ям. Телефонували сусіди, які не змогли відчинити двері ззовні. Добре, що це був останній поверх. Працівники пошуково-рятувальної частини Загону технічної служби за допомогою верхолазного спорядження з даху через балкон потрапили у квартиру. У бабусі виникли проблеми з ногою, тому вона не могла самостійно рухатися. Наші працівники викликали поліцію та «швидку», – розповідає LMN Христина Авдєєва з прес-служби ДСНС у Львівській області.

Повідомлення про зачинену дитину у Бродах надійшло до рятувальників о 16.55 цього ж дня. 1-річний хлопчик опинився сам у квартирі на другому поверсі чотирьохповерхового будинку на вул. Галицькій.

«Батьки вийшли у загальний коридор, двері у квартиру випадково зачинилися. Мати викликала рятувальників. Наші працівники, аби не розбивати двері, за допомогою висувної драбини дісталися до пластикового вікна, відчинили його. Це тривало півгодини. За цей час дитина навіть не усвідомила, що трапилося, не плакала. Більше налякалися батьки», – зазначає Авдєєва.

Фото: ілюстративне

Відео