10-річна дівчинка обрізала коси, аби допомогти онкохворим | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
10-річна дівчинка обрізала коси, аби допомогти онкохворим
28 Січня, 15:28
logo-black

10-річна дівчинка обрізала коси, аби допомогти онкохворим

Антоніна Скляренко

Майже 60-сантиметрову косу обрізала 10-річна мешканка Сокаля Владислава Орехова, аби її волосся послужило у виготовленні перуки для діток хворих на рак. Дівчинка відрощувала коси більше трьох років

«Владислава дуже любила свої довгі коси. Якось ми їй підрівняли кінчики, то дитина так плакала. Ніяк не могли впросити хоч трохи обстригти. Мені як мамі було не дуже зручно щоразу зранку чесати, заплітати, на роботу спішу інколи. Як йшла дуже рано, то чоловік розчісував. Але дочка на вмовляння підстригтись не піддавалася. А тут як я їй показала акцію від дівчат, які збирають коси на виготовлення перук для онкохворих діток, миттю погодилась», – розповідає Мар’яна Климців.

Дитину підстригли у перукарні. Майстер, почувши про благородну мету, погодився обстригти коси безкоштовно.

«Відстригли 40 сантиметрів. Далі, як було зазначено в умовах ініціаторок із «Hair for share», ми розділили волосся на кілька хвостиків. Та спакували у туби окремо, далі все передали «Новою поштою», – додає Мар’яна.

На виготовлення однієї такої перуки потрібне волосся 4 дівчат. У організаторів акції «Hair for share», є свій майстер, який працює з косами.

«Волосся має бути не коротшим 35 см та доглянутим. Вартість виготовлення перуки коливається від 8 до 15 тисяч гривень. Але майстри, які долучились до акції, погодилися виготовити їх за 4 тисячі. Онкохворим діткам зазвичай підходять перуки лише з натурального волосся, оскільки на синтетичні матеріали у них може бути алергія», – пишуть у соцмережі ініціатори акції.

Охочим долучитися та пожертвувати своїми косами для хворих діток можна заповнити форму за посиланням: https://goo.gl/y7WWpb .

Допомогти коштами на виготовлення перуки, вартість якої від 4 тис. грн, можна за реквізитами

ПриватБанк: 5169 3305 1136 7333 (Ліпська Н.С. БФ “Крила надії” — карта фонду).

Обов’язково вказати призначення платежу: “на перуки”.

Відео