10-річна Марійка разом з мамою на продажах корисних браслетів заробили 35 тис грн: усі кошти віддали на армію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
10-річна Марійка разом з мамою на продажах корисних браслетів заробили 35 тис грн: усі кошти віддали на армію
03 Серпня, 18:59
logo-black

10-річна Марійка разом з мамою на продажах корисних браслетів заробили 35 тис грн: усі кошти віддали на армію

Десятирічна одеситка Марійка разом з мамою Анною Біріною вже понад три місяці плетуть «Браслети життя» для наших військових, які за потреби перетворюються на кілька метрів надміцної мотузки. Усі зароблені кошти з продажів Марійка відправляє ЗСУ, про це у коментарі LMN розповіла мама дівчинки, Анна. 

 

«Маша виявила бажання допомогти нашим військовим, у тому числі духовно. Тож ми спочатку плели браслетики резинові та на зароблені кошти купували солодке захисникам, а потім знайшли браслети виживання в інтернеті і вирішили спробувати сплести їх — в нас все вийшло», — розповіла мама дівчинки.

Браслети виживання носять таку назву, тому що їх можно використовувати в складних умовах. За хвилину розплівши браслет отримуєш 3-5 метрів міцної мотузки, що підійде для будівництва укриття, зупинки кровотечі, тощо. Також мотузка витримує до 250 кг, тому за її допомоги можна витягти людину з ями чи окопу. Та й виглядають вони доволі стильно, каже Анна.

Вартість одного браслету 50 гривень, але придбати можна лише парою — один собі, інший поїде воїну.

«Чесно кажучи, ми плели стільки, скільки могли, не прив’язувалися до коштів. Багато людей переказувало кошти просто для Маші, на шоколадки, або без покупки браслету, але ми все переказували на фонд», — розповіла волонтерка.

Загалом на фонд «Повернись живим» сім’я відправила 35 289 тисяч грн, а всі чеки мама опублікуввлв на сторінці в соціальній мережі Інстаграм. Сумами, зізналась Анна,  вони з донькою були шоковані, тому непереставали плести, але зараз замовлення тимчасово призупинились.

Браслети виживання, сплетені дівчатами, вже поїхали воїнам в Одесу, у Подільске управлінні поліції в Київ, а також солодке воїнам з Миколаєва.

Добру ініціативу запримітили на ТСН і показали на всеукраїнському телемарафоні. Також до плетіння браслетів виживання вчора долучилась і новояворівська молодь, вони у краєзнавчому музеї за онлайн майстер-класом Ганни виготовили та надіслали браслети захисникам.

Відео