Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
10-річний Дмитрик з Яворова потребує фінансової допомоги на лікування в Китаї
17 Грудня, 17:46
logo-black

10-річний Дмитрик з Яворова потребує фінансової допомоги на лікування в Китаї

Софія Мінджоса

У 2013 році в Дмитра Ковбаси з Яворова діагностували атиповий аутизм з недорозвиненням інтелекту та мовлення. З того часу дитина потребує постійного лікування та реабілітація. Зараз Дмитрик навчається в спеціальному інтернаті в Білій Церкві. Сім’я разом із ще двома дітьми переїхала жити в містечко під Києвом, щоб бути ближче до Дмитрика. Дитині допомагає тільки лікування спеціальними голками в Китаї. На нього необхідно зібрати ще більше ніж 170 тисяч гривень.

«Коли Дмитрику був рочок, ми побачили, що він не такий, як інші діти. Він не гуляв, не сміявся. Спершу нам поставили діагноз глухота. Ми обходили безліч психіатрів та неврологів в Києві. Вже там дитині діагностували аутизм, – каже мати хлопчика Оксана Ковбаса. – Дмитрик був дуже агресивним, зовсім не говорив. Але лікування та реабілітація в Китаї пішли йому на користь. Там його навчили спілкуватися жестами, трохи розвинули мову. Тепер він став самостійнішим. Ми бачимо хороший результат і надіємося, що зможемо вилікувати сина і забрати його додому. Потрібно пройти ще два курси лікування».

Рідні кожного тижня приїжджають до Дмитрика в інтернат. Просять усіх небайдужих допомогти зі збором коштів на лікування. Частина суми – 279 тис. грн вже є, залишилося зібрати більше ніж 170 тис. грн.

«Для нас закриті усі звичайні школи. Ніхто не бере його на навчання. Я зараз ніде не працюю, бо в Дмитрика трапляються зриви і ми забираємо його з інтернату додому. Дуже просимо усіх про допомогу. Самостійно таке дороге лікування ми не можемо оплатити», – говорить Оксана Ковбаса.

Номер карти ПриватБанка – 5168 7555 3070 0588 (Ковбаса Оксана).

Фото Оксани Ковбаси.

Схожі новини