Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
100 мільйонів забагато: Дубневич подав апеляцію
04 Листопада, 15:21

100 мільйонів забагато: Дубневич подав апеляцію

Народний депутат Ярослав Дубневич подав апеляцію на рішення Вищого антикорупційного суду, який 2 листопада призначив йому міру запобіжного заходу у вигляді 100 млн грн застави, – пише УП

«Апеляцію подали сьогодні, 4 листопада. Щодо самої застави, то її ще не внесли», – розповів адвокат Дубневича Станіслав Пелюк

Правозахисник зазначив, що невідомо, чи взагалі вноситимуть заставу. Додав, що не говорив про це ще зі своїм клієнтом. Водночас юрист зауважив, що Дубневич «розуміє наслідки і розуміє, що йому потрібно робити».

За словами Пелюка, якщо нардеп зможе внести таку заставу, то він це зробить, якщо ні – «будуть діяти у межах закону».

Наразі, за словами адвоката, Дубневич перебуває вдома. На внесення застави у нього є 5 діб з моменту проголошення рішення суду.

До слова, Ярослав Дубневич після рішення Вищого антикорсуду щодо запобіжного заходу висловився, що не знає, де йому брати гроші.

 

 

 

“Здивувало (рішення суду – ред.), бо рішення судді (про 100 млн – ред.) навіть більше, ніж те, що прокурори просили. Я не знаю, як зможу знайти 100 мільйонів, – заявив нардеп. – Якщо я не знайду кошти, то доведеться сидіти в СІЗО”.

Нагадаємо, 50-річного Ярослава Дубневича підозрюють у заволодінні 93,2 млн грн на схемі із закупівлі «Укрзалізницею» стрілочної продукції. 31 жовтня Верховна Рада зняла з нього недоторканність і дозволила арешт. Того ж дня Дубневичу вручили підозру.

  • 0
  • 412
Схожі новини