Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
100 тисяч доларів США чи акція протесту: двоє львів’ян шантажували чиновника
30 Травня, 09:35

100 тисяч доларів США чи акція протесту: двоє львів’ян шантажували чиновника

Вчора правоохоронці затримали 45-річного та 41-річного львів’ян, що шантажували в.о. Держсекретаря Мінекології. Вимагали $ 100 тис хабара. Натомість обіцяли припинити акції протесту, на яких вимагали звільнення цього чиновника.

За нерозголошення компрометуючої інформації підозрювані неодноразово вимагали від чиновників державних структур «відкупні», зазначають у поліції.

«У 2018 році до Національної поліції України надійшло звернення від посадовця керівної ланки однієї з державних структур про факт вимагання коштів невідомими особами. Від зловмисників заявник отримав ультиматум: або надання 100 тисяч доларів США, або розголошення відомостей приватного та компрометуючого характеру», – розповідають у поліції.

dvb2

Де саме відбулось затримання, у поліції не повідомляють. Правоохоронці зазначають, що аферисти представлялись співробітниками спеціалізованих правоохоронних органів. Поліцейські також стверджують, що мають докази причетності до цього інциденту колишнього начальника управління персоналом структури, в якій наразі працює заявник, та кількох членів однієї з громадських організацій, яка «спеціалізується» на замовних акціях протесту.

За вчинене їм загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 7 років.

Фото: Національної поліції України

Схожі новини