103 бригада ТрО отримала сучасну вантажівку від фонду “ЯВОРІВЩИНА” – Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
103 бригада ТрО отримала сучасну вантажівку від фонду “ЯВОРІВЩИНА”
04 Серпня, 16:55

103 бригада ТрО отримала сучасну вантажівку від фонду “ЯВОРІВЩИНА”

Сучасний вантажний автомобіль IVECO уже вирушив на позиції яворівського батальйону ТРО на сході України. Його на запит командування придбав фонд “ЯВОРІВЩИНА”, який опікується місцевими воїнами. Вартість авто – 43 тис євро.

Команда фонду придбала сучасний, надійний вантажний автомобіль IVECO. Він має дизельний двигун потужністю 160 кВт, може перевозити габаритні вантажі або 20 чоловік особового складу. Традиційно на автівку збирали усім Яворівським районом.

«Ми  знайшли у Польщі потрібну вантажівку в чудовому технічному стані. Одразу її законтрактували і оголосили збір. Люди Яворівщини зробили нереальне – закрили збір за лічені дні. Тут велике дякую свідомому бізнесу нашого району і кожному, хто долучився!» – коментує керівник фонду “ЯВОРІВЩИНА” Тарас Станько.

Вантажівка уже вирушила на позиції яворівського батальйону ТрО на сході Україну, але не порожня. Вона повезла великий запас мінеральної води, смаколики, засоби гігієни та інші корисні речі, які пожертвували жителі та бізнес Яворівського району.

«Дякуємо громаді Яворівщини за придбаний автомобіль. Він буде виконувати логістичні завдання на позиціях нашого батальйону, але не на першій лінії. Слава Україні!» – коментує командир яворівського батальйону 103 бригади ТрО.

Нагадаємо, раніше цього фонд “ЯВОРІВЩИНА” придбав для ТрО бронетранспортер  SKOT, воїни 63 ОМБр отримали дрон DJI Matrice, 24 ОМБр – рентген апарат та медичне обладнання, а ще воїни отримали сотні пар тактичного літнього і зимового взуття.

Відео