Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
11 днів шукають безвісти зниклого Любомира Адамовича
14 Січня, 15:25
logo-black

11 днів шукають безвісти зниклого Любомира Адамовича

Антоніна Скляренко

26-річний Любомир Адамович із села Борщовичі Пустомитівського району пропав 3 січня увечері. З того часу не виходив на зв’язок. Хлопця ніхто не бачив.

«Село просто збентежене, молода людина. Хороший, добрий хлопець, на роботу ходив. Жив з сестрою і татом. Кажуть, того вечора посидів з друзями. А потім набрав телефон дядька з сусіднього села Яричів. Сказав, що йде до нього. Пішов дорогою, яка пролягає між двома лісами. Ще звідти один дзвінок був до сестри, пізно ввечері. Сказав, що десь зайшов і не може вийти. Потім телефон, напевне, розрядився. І все, більше його ніхто не чув»,  – розповідає LMN місцева мешканка Борщович Оксана.

Чоловіка шукають вже 11 днів цілим селом. Розшукує і поліція. Люди прочесують по кілька разів дорогу, якою ймовірно мав би йти Любомир, та ліс. Заходили і в закинуті хати, сподіваючись, що хлопець там міг зупинитися, але ніде ніяких зачіпок не знайшли.

«Наче крізь землю провалився. Кажуть, ще мали перевіряти реєстратор мобільного зв’язку, звідки саме він останній раз телефонував. Різні версії обговорюють, може, заблукав, може, машина збила і забрала. Але сліди все рівно мали би якісь бути. Хлопець не любитель випити. Тої ночі теж, кажуть друзі, святкував не довго. Родина порядна. Батько виховував їх без матері, дуже хочеться їм допомогти», – додає жінка

У поліції розіслали по районах області прикмети хлопця. Того вечора він був одягнений у сині джинси та чорну куртку. На зріст близько 175 см, особлива прикмета – має слід від перелому на носі. Всіх, хто володіє будь-якою інформацією, просять дзвонити на «102».

1-1-2
Схожі новини