12-річний Сашко з Новояворівська виготовляє вдома окопні свічки для фронту | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
12-річний Сашко з Новояворівська виготовляє вдома окопні свічки для фронту
17 Січня, 13:16
logo-black

12-річний Сашко з Новояворівська виготовляє вдома окопні свічки для фронту

Вчора, 16 січня, в ефірі програми «Помануфактуримо» юний волонтер Сашко Новосад розповів, як допомагає військовим. За словами хлопця, спершу він продавав мило, а згодом захопився виробництвом розпалювачів.

 

«Перші окопні свічки я зробив із усіх свічок, що були вдома, але матеріали швидко закінчувалися. Згодом я купував свічки. А потім кинув заклик в інтернет і мені почали допомагати знайомі», – розповів Сашко .

З допомогою соцмереж хлопець зумів зібрати перші 10 кілограмів парафіну, щоб виготовити майже 4 тисячі розпалювачів. Решта зібраних коштів пішла на вологі серветки, чай, каву, одноразовий душ, ліки та прапори. Так Сашко склав свою першу посилку для наших захисників, яка вирушила на передову.

Юний волонтер не втомлюється допомагати нашим захисникам і налагодив своє домашнє виробництво

«Думаю, історія Сашка може стати прикладом для інших дітей. Це історія про те, що малої допомоги не буває. Важливо не залишатися осторонь нікому і щодня бути корисним нашим військовим тут,  в тилу, щоб вони там відчували нашу підтримку», – додала пані Катерина,  мама Сашка.

Сьогодні кожен з нас може допомогти Сашку виготовляти такі необхідні окопні свічки, задонативши на його рахунок, щоб виробництво не зупинялось.

Закинути донат можна на картку 5168 7559 0843 1790 Новосад О.

User Image
Олена Лук'янчук
Відео