Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
120 українців не можуть повернутися з Італії додому (Відео)
13 Березня, 18:59

120 українців не можуть повернутися з Італії додому (Відео)

120 українців застрягли на італійсько-словенському кордоні через обмеження, які там ввели через коронавірус. Як розповів представник львівського перевізника “Одрі” Роман Дідун,  словенські прикордонники поміряли температуру лише у водія та ухвалили рішення не пропускати автобуси, закликали їх повертатися до Італії.

Однак більшість з українців не хоче повертатися, оскільки термін їхнього перебування за біометричними паспортами в країнах ЄС спливає, а тому вони ризикують отримати депортацію та заборону на в’їзд.

Сьогодні речниця президента Зеленського Юлія Мендель заявила, що Україна робитиме все можливе, аби повернути їх на батьківщину, повідомляє Українська правда.

«МЗС знає про українців, які зупинились на кордоні зі Словенією через закриття кордонів словенською стороною в Італії, – сказала Мендель. – Тому приблизно 120 українців, які повертались на батьківщину, були зупинені».

Українцям рекомендували повернутись до місць перебування і надати усі свої контакти диппредставництвам України в Італії, зазначила Мендель.

“Далі вже МЗС працює. Ми будемо робити все можливе, щоб всі українці, які хочуть потрапити на батьківщину, повернулися”, – додала речниця президента.

Нагадаємо, Словенія закрила свій кордон з Італією для некомерційного руху, щоб запобігти поширенню коронавірусу.

Фото: з відкритих інтернет-джерел

Схожі новини