13 команд архітекторів працюватимуть над проєктами відновлення музею Шухевича | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
13 команд архітекторів працюватимуть над проєктами відновлення музею Шухевича
20 Квітня, 19:02

13 команд архітекторів працюватимуть над проєктами відновлення музею Шухевича

У п’ятницю, 19 квітня, закінчилася реєстрація учасників на архітектурний конкурс з відновлення музею генерал-хорунжого УПА Романа Шухевича. Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

Для участі у конкурсі зареєструвалось 13 команд архітекторів, які, за словами головного архітектора Львова Антона Коломєйцева, отримали усю необхідну інформацію та вже розпочинають працювати над проєктами відновлення музею.

«Передбачається, що новий музей буде доступним для користувачів крісел колісних, буде зручний і дозволить в найбільш ефективний спосіб представити експозицію. Паралельно з тим поруч буде осмислено простір, який безпосередньо прилягає до музею, зокрема там є невеликий став», – розповів Антон Коломєйцев.

Зазначимо, що всі учасники мають подати свої проєкти до 17:00 год 3 червня. Згодом усі пропоновані проєкти розгляне журі та обере трійку переможців.

 

“Зауважимо, загальний призовий фонд конкурсу становитиме  500 тис. грн. Переможець отримає – 250 тис. грн, за 2 місце – 150 тис. грн, за 3 місце – 100 тис. грн. Фінансування проведення конкурсу та виплати премій переможцям конкурсу відбуватиметься за позабюджетні кошти”, – йдеться у повідомленні.

Відео