Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
13 мільйонів гривень підуть на ремонт львівських храмів
18 Грудня, 11:13

13 мільйонів гривень підуть на ремонт львівських храмів

У шістьох храмах Львова тривають ремонтно-реставраційні роботи. У бюджеті на 2018 рік на ці роботи передбачили більше 13 млн грн, кажуть у Львівській міській раді.

На ремонт даху в костелі святого Казимира на вул. Кривоноса  виділили 4,2 млн грн, на реставрацію західного фасаду Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла на вул. Театральній – 1,4 млн грн, на реставраційно-ремонтні роботи в церкві святого Миколая на вул Хмельницького – 50 тис грн. На ремонт даху в церкві святої Трійці на вул Тершаківців передбачено 3,2 млн. грн, на влаштування гідроізоляції й реставрацію фасаду в церкві святої Параскеви П’ятниці на вулиці Хмельницького – 850 тис грн й на реставрацію вітражів та частини даху в церкві Пресвятої Євхаристії (колишній Домініканський собор) на площі Музейній – 2,6 млн грн.

«Цього року також на замовлення управління охорони історичного середовища розпочали капітальний ремонт сходів на площі Князя Ярослава Осмомисла, які ведуть до церкви Матері Божої Неустанної Помочі (Марії Сніжної). Першочергово передбачені роботи з укріплення фундаментів храму. Роботи планують розпочати у наступному році», – зазначила начальник управління охорони історичного середовища ЛМР Лілія Онищенко. – Також виготовлено ПКД на реставраційно-ремонтні роботи церкви святого Іллі на вулиці Дорога Кривчицька. Вартість ПКД – 100 тисяч гривень. Роботи теж планують провести у 2019 році. Цього року Личаківська районна адміністрації провела протиаварійні роботи з укріплення підпірної стінки храму. Вартість робіт становила більше одного мільйона гривень».

Схожі новини