13-річній львівській школярці потрібні гроші на термінову операцію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
13-річній львівській школярці потрібні гроші на термінову операцію
13 Вересня, 20:44
logo-black

13-річній львівській школярці потрібні гроші на термінову операцію

Львів’яни збирають кошти на невідкладну операцію для 13-річної Анастасії Марчак. У дівчинки – важка форма сколіозу. Її погодився оперувати столичний хірург Ігор Курілець. На операцію потрібно 180 тис грн. Цих грошей у матері Ліни Марчак немає.

«Донечка народилася абсолютно здоровою. У 5 років почався сколіоз. Ніхто з лікарів не може визначити причину, через яку недуга виникла. Я почала їй одягати спеціальні корсети, але вони не допомагали. Тепер доня різко підросла і недуга почала швидко прогресувати. Ще недавно спина була вигнута на 33 градуси, уже – на 44», – розповідає LMN Ліна Марчак.

Дівчинку прооперують у Стрию, куди час від часу приїжджає Ігор Курілець. Каже, що Насті допоможе встановлення спеціальної титанової конструкції у спину, яка триматиме хребці у правильному положенні.

«Я – у розпачі, адже гроші потрібні якнайшвидше. Наразі Настя ще може ходити до школи. А хто його знає, як буде, коли знову трішки підросте?», – додає Ліна Марчак.

Жінка самотужки виховує доньку.

Усім, хто має бажання та можливість допомогти дівчинки, просимо скидати кошти на рахунок матері. Номер картки ПриватБанку: 5168 7573 6304 8176. Отримувач: Марчак Ліна Володимирівна.

Відео