13-річну дівчинку водій вигнав з маршрутки, бо у неї не було грошей | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
13-річну дівчинку водій вигнав з маршрутки, бо у неї не було грошей
27 Березня, 11:27
logo-black

13-річну дівчинку водій вигнав з маршрутки, бо у неї не було грошей

Тетяна Пасічник

Вчора близько 16.00 13-річну Оленку з багатодітної сім’ї водій 17-ої маршрутки вигнав, бо та не оплатила проїзд. Дівчина у той час поверталась зі школи, гроші забула вдома.

“На дорогу до школи вона ще щось “нашкребла” у куртці, а назад вже не було. Вона просто їх забула вдома, таке вперше, – каже LMN мама дівчини Ірина Демидюк. – Водій сказав їй: “Плати або виходь”. На наступній зупинці він її висадив. Дитина розплакалась, а ніхто з пасажирів навіть слова не сказав. Ну видно ж, що школярка”.

Дівчина вибігла з маршрутки зі сльозами. Подзвонила до тата. Він одразу приїхав, забрав дитину та поїхав на кінцеву зупинку, аби вияснити ситуацію.

“Він просто хотів подивитись у очі тій людині, яка вигнала дитину на вулицю, – додає Ірина. – Водій коли побачив Оленку, то одразу згадав і почав хвилюватись. Це було видно. Відповідав тільки одною фразою: “Ви не розумієте, мені ті пільговики не вигідні”. Я розумію, якби це був час-пік, але маршрутка була пустою. Невже йому серце не болить за одну дитину?”.

У Ірини багатодітна сім’я. Однак, не зважаючи на це, діти завжди платили за проїзд.

“Я завжди вчила дітей, що робота водія важка, вони багато працюють. Якщо у сім’ї є можливість, то треба платити. Ми на ті гроші не збідніємо. І діти завжди платили повну суму! Посвідчення ніхто ніколи не використовував. А тут образливо просто, що ми до них з розумінням, а вони мою дитину на вулицю викидають при першій можливості”.

У Ірини є знайомі, які працюють разом з цим водієм. Кажуть, на нього такі скарги не вперше надходять. Однак, чоловік цього до уваги не бере.

Ірина каже, її донька сьогодні закрилась у собі та боїться їхати маршруткою знову.

Фото: умовне.

Відео