Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
14-літній Денис знову просить про допомогу
17 Лютого, 16:16

14-літній Денис знову просить про допомогу

Усіх небайдужих львів’ян закликають допомогти зібрати кошти на лікування 14-річного Дениса Маголи. В дитини трапився рецидив лейкемії. Про це повідомив Благодійний фонд «Із янголом на плечі».

Три роки тому хлопчику поставили страшний діагноз – гостра мієлоїдна лейкемія. Тоді вся Україна збирала кошти для проведення трансплантації кісткового мозку. Кошти зібрали досить швидко і трансплантацію провели в клініці «Бамбіно Джезу» у Римі.

Представники фонду розповідають, що після операції дитина почувалась добре, тому родина хлопчика вже почала забувати про хворобу. Однак, на жаль, останній візит у Рим для контролю тиждень тому показав, що у Дениса рецидив.

Благодійники закликають допомогти зібрати три тисячі євро на перебування хлопчика в Римі, де він зараз проходить обстеження.

«Страшне слово рецидив приголомшило сім’ю. Ми щиро просимо знову про допомогу для Дениска. Потрібні кошти на побут та проживання Дениска з батьками у Римі. Ведуться перемовини з місцевими фондами про оплату лікування хлопця. Але сума приблизно у 3 000 євро на перший час на проживання та харчування їм необхідна», – просять благодійники.

Усіх, хто має можливість допомогти Денису побороти хворобу, просять надсилати гроші на цей рахунок:

4149 4993 8431 2946  тато  Олег.

Схожі новини