14-річна дівчинка зі Сокальщини потрапила в реанімацію через коронавірус | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
14-річна дівчинка зі Сокальщини потрапила в реанімацію через коронавірус
10 Вересня, 18:27
logo-black

14-річна дівчинка зі Сокальщини потрапила в реанімацію через коронавірус

У реанімації львівської обласної дитячої лікарні ОХМАТДИТ у важкому стані перебуває 14-річна Софія із Сокальського району. У дівчини двобічна пневмонія та хвороба Кавасакі. ІФА-тест на антитіла до коронавірусу показав позитивний результат. 

Як повідомила директорка БФ «Крила надії» Наталія Ліпська, для порятунку дівчинки терміново потрібний препарат «Біовен Моно», якого в лікарні нема. Його вартість – 225 тисяч гривень. Така сума є непідйомною для сім’ї. Гроші потрібно зібрати терміново. 

“Такий препарат вводять для терапії в критичних ситуаціях. Ми збираємо на 24 флакони. Впродовж доби дівчинці будуть вводити 6 флаконів. Якщо вчасно ввести усі дози препарату, є надія, що дівчинці вдасться видужати”, – розповідає LMN Наталія Ліпська. 

За її словами, тромбоз і хвороба Кавасакі – одні з найпоширеніших ускладнень коронавірусу, особливо у дітей. 

Лікар дівчинки Валентина Перова розповіла Zaxid.net, що дитина перебуває в реанімації у важкому стані з дихальною недостатністю. Вона потребує постійної кисневої підтримки, але не є на ШВЛ.

«Дівчинка хворіє з 2 вересня. До 6 вересня лікувалася у Сокальській центральній районній лікарні. До нас госпіталізували у важкому стані з позитивним результатом на коронавірус. Окрім того, у неї діагностували хворобу Кавасакі, яка уражає коронарні артерії. Тому дитині терміново потрібний цей препарат, а в лікарні його нема», ­– каже Валентина Перова.

Реквізити для допомоги:

5169330511367333 – карта Приватбанк

UA533253210000026005053715836 код ЄДРПОУ 35620901 – для переказу з інших банків

для переказів з-за кордону

Відео