Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
16 лютого стане Днем єднання
14 Лютого, 20:14

16 лютого стане Днем єднання

Президент Володимир Зеленський визначив 16 лютого Днем єднання з проведенням урочистих заходів з виконання державного гімну та підняттям державного прапору.

У цей день, відповідно до указу, піднімуть Державний Прапор України на будинках і спорудах в усіх населених пунктах, виконають о 10.00 Державний Гімн України, а закордонні дипломатичні установи України в державах перебування проведуть відповідні іміджеві заходи, спрямовані на єднання та підтримку України.

«Ми ніколи не вміли здаватися і не збираємося цьому вчитись. Сьогодні не просто День закоханих. Сьогодні День закоханих в Україну. Ми віримо у власні сили та продовжуємо будувати разом наше мабйтунє. Тому що нас об’єднує любов – любов до України, єдиної і неповторної. Так, зараз вам, можливо, здається, що навкруги темрява. Але завтра знову зійде сонце над нашим мирним небом. Любіть Україну! Ми спокійні. Ми сильні. Ми разом. Великий народе великої країни», – зазначив президент у відеозверненні.

В указі Зеленський доручив Кабінету міністрів підняти зарплати військовим на 30% з 1 березня, а також на 20% прикордонникам і службовцям Нацгвардії.

Крім того, президент доручив створити інформаційну платформу “UAразом”, на якій будуть роз’яснювати підготовку стан справ із можливою війною з Росією та готовністю армії.

Наприкінці указу Зеленський ухвалив прискорити формування загонів територіальної оборони та підвищити рекрутинг серед населення.

Схожі новини