17 днів не виходять на зв’язок: у Польщі зникло подружжя з Бродівщини | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
17 днів не виходять на зв’язок: у Польщі зникло подружжя з Бродівщини
06 Січня, 15:07
logo-black

17 днів не виходять на зв’язок: у Польщі зникло подружжя з Бродівщини

Ще 20 грудня 48-річна Надія Околіта, заробітчанка зі села Ясенів Бродівського району, зателефонувала з Польщі додому. Після цього зв’язок з нею обірвався. Відтоді родичі не можуть додзвонитися й до її чоловіка, який теж поїхав на заробітки.

«Мама з вітчимом не один раз уже їздили у Польщу. І ще ніколи такого випадку не було. Вони нам завжди телефонували. Та й ми могли до них додзвонитися, – розповідає LMN донька Надії Околіти Оксана. – Востаннє з мамою розмовляла 20 грудня. Вона казала, що працює на заводі, який займається капустою. Планувала після Різдвяних свят повертатися додому. Після цього більше дзвінків від неї не було. Коли телефоную їй, «абонент поза зоною досяжності». Така ж ситуація з вітчимом. Де вони? Що з ними?»

Жінка розповідає, що до неї телефонували очевидці, які наче бачили її маму з вітчимом у Варшаві.

«Якась жінка каже, що бачила маму на автовокзалі Дворець Заходний. Вона ніби казала, що додому поки не збирається, бо ще хоче трошки підзаробити. Але нехай би нам зателефонувала, бо ми з братом собі місця не знаходимо», – додає Оксана.

Якщо хтось бачив або знає місцезнаходження Надії Околіти та її чоловіка, рідні просять телефонувати на номер «102» або на «0 68 905 5283» (донька Оксана).

Фото: Фейсбук

 

  • 0
  • 6582
Відео