17 дітей потрапило до лікарні під час відпочинку в оздоровчому комплексі у Хирові | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
17 дітей потрапило до лікарні під час відпочинку в оздоровчому комплексі у Хирові
18 Серпня, 09:38

17 дітей потрапило до лікарні під час відпочинку в оздоровчому комплексі у Хирові

17 людей госпіталізували до Самбірської ЦРЛ з харчовим отруєнням. Всі вони напередодні харчувались у спортивно-оздоровчому комплексі «Layar Palace», що в Хирові.

«17 серпня, близько 22:30 год. від обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф надійшло повідомлення про госпіталізацію до інфекційного відділення Самбірської ЦРЛ 6 пацієнтів у віці 13-15 років. Усі вони – жителі міста Кривий Ріг,», – повідомляє департамент з цивільного захисту ЛОДА.

Госпіталізованих поклали до медзакладу з попереднім діагнозом харчова токсикоінфекція. 17 серпня всі вони харчувались у спортивно-оздоровчому комплексі «Layar Palace» розташованому у Хирові. Як зазначають лікарі, при поступленні стан хворих середньої важкості. У всіх схожі скарги на підвищення температури тіла, блювоту та пронос.

Вже станом на 06:00 год., 18 серпня, у інфекційне відділення Самбірської ЦРЛ госпіталізовано 17 осіб.

До слова, як вже раніше писала LMN, у липні Міністерство соціальної політики України за результатами тендеру перший раз замовило послуги з оздоровлення та відпочинку дітей пільгових категорій у 2021 році в горах на загальну суму 147,72 млн грн.  Закупівлю було проведено у системі«Прозорро».

Мінсоцполітики замовило 11 421 дитячу путівку саме у гори. У тому числі:

  • 5 711 штук – у трускавецький табір «Артек Прикарпаття» ТОВ «Оздоровчо-профілактичний комплекс Планета здоров’я» за 73,86 млн грн.
  • 5 710 штук – у хирівський готель «Layar Palace» ТОВ «Лаяр Сіті» за 73,86 млн грн.

Вартість путівки на 21 день становить 12 933 грн.

День відпочинку дитини у Трускавці та Хирові коштує однаково – 616 грн. Із них найбільше йде на п’ятиразове харчування: 205 грн. у Трускавці та 199 грн. у Хирові.

Засновником трускавецького «ОПК Планета здоров’я» є Іван Ісаков, а керує ним Карина Шикова. Фірма зареєстрована в одному будинку з готелями мережі «Royal Ноspitalеty Group», у якій працює Шикова. У 2005 році засновником ТОВ «Роял Хоспітелеті Груп» був теперішній нардеп від партії «Європейська солідарність» Андрій Лопушанський. А його дружина Тетяна Лопушанська в 2016 році працювала в «ОПК Планета здоров’я».

Хирівська «Лаяр Сіті» належить Анні-Марії Романишин, а її директором є Олександр Карєв. Готель «Layar Palace» місцеві ЗМІ також пов’язували з Андрієм Лопушанським.

ФОТО: Агна Тревел

 

Відео