Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
17-річна Вікторія з Ходорова шосту добу перебуває під апаратом ШВЛ: студентці потрібна допомога
26 Березня, 12:13
logo-black

17-річна Вікторія з Ходорова шосту добу перебуває під апаратом ШВЛ: студентці потрібна допомога

17-річна Вікторія Магега з Ходорова уже шосту добу перебуває під апаратом ШВЛ у львівській лікарні ОХМАТДИТ. 4 березня у неї діагностували коронавірус. Її 6-річна сестричка теж у лікарні. Батько – Олег Магега – на самоізоляції, бо тиждень був зі старшою донькою у медзакладі.

Лікарі просять небайдужих долучитися до допомоги Вікторії – їй потрібна кров 1 резус «-». Також сім’ї можна допомогти фінансово. Олег сам виховує трьох дітей – двох доньок та 14-річного сина. Матері дітей не стало рік тому від онкологічного захворювання.

«На початку березня помер мій батько. Після похорону дідуся Вікторія поїхала на навчання у Самбір – вона є студенткою педколеджу. На парах у неї піднялася температура. Я її одразу забрав додому, повіз у ходорівську лікарню. Звідти скерували до Львова. Температура була невисокою – 37 і 6, але сильне серцебиття та низька сатурація. Наступного дня у Вікторії встановили коронавірус. Тиждень її під’єднували до кисню, але це не допомагало. Коли почала задихатися, її забрали в реанімацію та підключили до апарату ШВЛ», – розповідає LMN Олег Магега.

Сьогодні зранку медики повідомили батькові, що стан старшої доньки трохи покращився.

«Кажуть, що є позитивна динаміка, – додає Олег Магега. – Якщо далі так буде, то обіцяли через 2-3 дні вивести її зі штучної коми».

Молодшу доньку госпіталізували, коли у неї виникли проблеми з диханням. У лікарні дитина перебуває з бабусею, Олеговою мамою.

Усі, хто мають можливість та бажання допомогти, можуть здати кров на вул. Пекарській, 56 для Вікторії Магеги.

Кошти можна переказувати на картку: 4149 4991 44 75 77 37 (на ім’я Олег Магега)

Фото: ілюстративне

 

 

Схожі новини