Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
17-річного студента зі Сокальщини засудили за сутенерство
14 Лютого, 14:41

17-річного студента зі Сокальщини засудили за сутенерство

Личаківський районний суд призначив умовний термін неповнолітньому мешканцю Сокальського району. Його звинувачували у вербуванні жінок для надання сексуальних послуг у Чехії, – пише Захід.нет

«Усі жінки, з якими домовлявся студент, були з бідних родин, потребували гроші на лікування родичів чи утримання дітей. Хлопець пропонував заробіток від 1500 євро за добу і так переконував жінок поїхати у Чехію», – йдеться у матеріалах справи.

Відомо, що студент навчався в Угнівському аграрно-будівельному ліцеї. Діяв не сам. У його «команді» було ще з кілька людей. Правда, слідство ще не встановило їх.

«Торік у березні хлопець познайомився з львів’янкою, яка погодилась поїхати за кордон, але боялася переїжджати одна. Тому студент-сутенер запропонував їй підшукати ще кількох жінок. Зрештою юнаку вдалося переконати ще трьох її знайомих поїхати в Чехію працювати повіями. Студент пообіцяв жінкам, що повністю забезпечить їм доїзд в Чехію, а також буде платити за їх проживання, харчування та інші потреби», – йдеться у судових справах.

У вироку суду не вказується, за яких обставин поліція затримала неповнолітнього сутенера. Однак відправити жінок за кордон він не встиг.

У судовому вироку також зазначається, що сутенер уклав угоду з прокурором про визнання своєї винуватості за статтею торгівля людьми.

Суддя Личаківського районного суду Володимир Леньо затвердив цю угоду і призначив студенту-сутенеру 2 роки іспитового терміну.

Впродовж всього періоду хлопець буде на волі, однак повинен періодично з’являтися в органи пробації та попереджати про зміну місця проживання.

 

Схожі новини