Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
17-річний важкоатлет зі Жидачева став абсолютним чемпіоном Європи
15 Грудня, 17:59
logo-black

17-річний важкоатлет зі Жидачева став абсолютним чемпіоном Європи

Юлія Швидко

17-річний жидачівець Богдан Гоза став абсолютним чемпіоном Європи з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком від 15 до 17 років. При цьому встановив три світові рекорди.

Вчора, в заключний день змагань, які проходили в Ізраїлі, він здобув три золоті медалі: в ривку, поштовху та сумі двоборства. Також спортсмен встановив рекорди Європи і світу серед юнаків до 17 років у ривку, поштовху та сумі двоборства.

«Сьогодні я ще в Ізраїлі, завтра вже повертаюся додому. Результатом, який везу в Україну, досить задоволений. До змагань тренувався, як завжди. Жодних додаткових зусиль не прикладав. Коли їхав на змагання, був переконаний, що повернуся переможцем. Відчував, – розповідає LMN Богдан Гоза. – Учасники були з Білорусі, Вірменії. У сумі я підняв 377 кілограм, суперників зумів випередити на 62 кілограми. Коли зрозумів, що переможець, перша думка, яка прийшла у голову – не можна зупинятися, треба працювати далі. Під час змагань мене постійно підтримував тренер Андрій Гентош».

Богдан Гоза з 8 років тренується у жидачівській філії львівської СДЮШОР №1. Навчається на першому курсі Львівського інституту фізичної культури та спорту.

Фото: Львівський портал

Схожі новини