У Старому Самборі чоловік електрошокером паралізував собаку: місцеві просять відреагувати поліцію | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
У Старому Самборі чоловік електрошокером паралізував собаку: місцеві просять відреагувати поліцію
13 Серпня, 14:58
logo-black

У Старому Самборі чоловік електрошокером паралізував собаку: місцеві просять відреагувати поліцію

Прикрий інцидент трапився днями у Старому Самборі в районі Високого замку. Місцевий чоловік кілька разів вдарив електрошокером собаку. Так, буцімто, захищав свого сина від хижого нападника.

«Діти бавились собі у дворі. До них прибився молодий собака. Це змішана порода вівчарки з дворовим псом. Доволі великий, але зовсім не агресивний. Малі розповідали, що тварина гралася з ними. Стрибала. І якось, в процесі гри, передніми лапами вистрибнула одному із хлопчаків на плечі. Ніяких травм дитина не отримала. Можливо десь трохи налякалась. Малий розповів про це татові – Ігорю Б.(з етичних міркувань прізвище не називаємо, – ред.). Так той взяв електрошокер і пішов за псом. Знайшов тварину і на очах в дітей кілька разів вдарив його струмом», – розповідає місцева мешканка, зоозахисниця Наталія Іваницька.

Жінка каже, собаку від дій електрошокера паралізувало. Він впав, бився в конвульсіях. В цей момент на нього ще й наїхала машина та придавила тварині хвоста.

«Діти та люди, які були поруч, кинулися на допомогу тварині, викликали волонтерів. Пес був дуже змучений. За що над ним так познущався чоловік? Самі діти просили його такого не робити, адже собака не вела себе агресивно і не кидалась на хлопчика, а просто бавилась. Проте чоловіка нічого не зупинило. Він себе поводив просто неадекватно. Люди кажуть, він постійно ходить з тим електрошокером, хвастається, що так може за себе постояти. Але від цього страждають оточуючі. Дуже хочемо, аби на цей вчинок відреагувала поліція. Ми не знаємо, як електрошокери діють на тварин, пес міг просто загинути», – додає Іваницька.

До слова, у постраждалого собаки був ошийник, але господарі досі не зголосилися. Зі слів жінки, зараз постраждалого пса забрала до себе місцева сім’я, яка живе у військовому містечку. Тварину будуть ще обслідувати ветеринари.

 

  • 0
  • 1747
Відео