Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
«18 червня операція, не вистачає 800 євро»: Артурові Курилу потрібна допомога
09 Червня, 14:03
logo-black

«18 червня операція, не вистачає 800 євро»: Артурові Курилу потрібна допомога

Менше десяти днів залишилося до операції, яку у Кракові мають провести 10-річному Артуру Курилу зі Львова. Хлопчику оперуватимуть вивихнуте стегно. Дитина травмувалася під час чергових спазмів, спровокованих ДЦП.

«Під час спазмів «спастики» дитині викручує усе тіло, при одному з таких нападів син вивихнув праве стегно. Зараз дуже потрібно зробити операцію. Без неї дитині дуже важко жити, біль скує усе тіло, неможливо ані посадити, ані поставити у вертикалізатор, його усе болить, Артурчик плаче», – розповідає мати хлопчика Алла Курило.

Жінка домовилась про операцію у Польщі. Її мали провести у березні, але через карантин перенесли на 18 червня.

«Зараз лікар подзвонив та сказав збирати усе необхідне і приїздити у зазначений час! Надають запрошення та перепустку. Сама операція відбудеться у Кракові, вартість 2600 євро. Фонд допоможе оплатити процедуру, а решта витрат – за нами: дорога, потрібні документи, обстеження, ще й обов’язково проходити тест на Сovid-19. В тій клініці, куди їдемо, він коштує 1000 злотих. Загалом потрібно ще 800 євро. Наша маленька родина не може зібрати таку суму, а часу залишилося дуже мало. Тому дуже прошу всіх, хто може, допоможіть моєму синові зробити це важливе оперативне втручання. Артур інтелектуально збережений і фізично має шанс стати на ноги. Для нього, повірте, дуже важливо, аби хоч міг обслуговувати себе сам, а ще, щоб нарешті почав жити без цього нестерпного болю», – додає мати хлопчика.

Нагадаємо, як писала раніше LMN, Артур Курило отримав травму при народженні. У його матері були дуже стрімкі пологи. І як розповідає жінка, під час народження сину травмували шию. З полового новонародженого виписали як здорового хлопчика. Проте вже вдома мати помітила, що з дитиною не все гаразд. Артурчик не тримав голову, погано розвивався, в подальшому не сидів та не брав до рук іграшок. В рік дитині поставили страшний діагноз ДЦП. З того часу хлопець постійно лікується та проходить реабілітацію. На жаль, жінці немає кому допомогти. Алла з 13 років практично сирота.

Всі, хто має можливість підтримати Аллу та Артурчика фінансово, прохання надсилати кошти на рахунок 4149 4991 1073 5857 (Приватбанк) Курило Алла.

 

Схожі новини