Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
18-річна красуня із Борислава побореться за корону “Міс Україна-2019”
16 Серпня, 19:08

18-річна красуня із Борислава побореться за корону “Міс Україна-2019”

Конкурс “Міс України-2019” відбудеться 2 веоресня в Києві. Серед 25 найкрасивіших і найталановитіших конкурсанток – 18-річна красуня із Борислава Тетяна Чапля.

Тетяна зараз навчається в Київському національному університеті культури та мистецтв за спеціальністю «міжнародні відносини», захоплюється танцями та музикою, а також бажає зробити світ навколо кращим. Після неодноразової участі у різноманітних конкурсах краси та здобуття титулу Віце-міс університету, вирішила поставити планку вище і подала заявку на Національний конкурс «Міс Україна».

Болиславчанка обійшла 17 тисяч претенденток у відбіркових турах і потрапила у 50 найкрасивіших дівчат України, а після успішного запуску власного благодійного проекту та подолання 4-кілометрової траси з перешкодами увійшла у список із 25 фіналісток.

Таня є наймолодшою фіналісткою конкурсу, єдиною претенденткою від Дрогобиччини, і дуже сподівається на нашу підтримку. Саме зараз проходить голосування за конкурсанток на офіційному сайті Міс Україна. Також, щоб віддати голос за Тетяну Чаплю надсилайте число 23 на номер 7576 – 1 голос – 5 грн. Кількість голосів не обмежена, а перераховані кошти підуть на благодійність.

tania4
Схожі новини