Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
19-річний львівський студент Володимир Андрієцький у Берліні чекає на операцію
30 Жовтня, 20:09
logo-black

19-річний львівський студент Володимир Андрієцький у Берліні чекає на операцію

П’ять місяців другокурсник – майбутній правник Національного Університету «Львівська Політехніка» 19-річний Володимир Андрієцький бореться з остеосаркомою – раком кістки. Після обстеження та першого курсу хіміотерапії у німецькій клініці медики дійшли висновку, що хлопцеві допоможе операція. Її вартість – 117 тис євро. Але через погіршення стану пацієнта операцію переносять уже другий раз.

«Спочатку операцію планували провести 23 вересня. Але у Володі погіршилися показники крові, тому її перенесли. Робили переливання. Згодом сказали, що прооперують завтра, 31 жовтня. Але на МРТ побачили, що пухлина розташована надто близько до судин і нервових закінчень. Треба, аби вона зменшилася, тому змінили хіміотерапію на сильнішу. Призначили два блоки. Володя уже перейшов 7 блоків. Тепер, думаю, операція раніше, ніж за місяць, не відбудеться», – розповідає LMN мама Володимира Олеся Андрієцька.

Жінка зараз зі сином у берлінській лікарні. Володимир за час лікування у Німеччині лише два рази був удома.

«Двічі прилітав на тиждень. Тепер не скоро полетить, аби якогось віруса у дорозі не підхопив, – додає Олеся Андрієцька. – Я ж щодня прошу людей про молитву за синове здоров’я. Ще не знаю, наскільки нам вистачить фінансів. Грошову допомогу отримуємо лише від благодійних концертів «Музика заради життя», які організовує Микола Стріжик. Фонди відмовилися нам допомагати. Назвали дві причини. Перша – Володя уже повнолітній. А друга – просять, аби МОЗ надало довідку, що у нас таку недугу не можна лікувати. Але МОЗ не може визнати, що українська медицина тут безсила».

Усіх, хто має бажання та можливість допомогти одужати Володимиру Андрієцькому, просимо надсилати кошти на рахунки:

4119970061117911 Райффайзенбанк

5168757363118458 Приватбанк

Андрієцька Олеся Василівна (мама Володі).

Схожі новини