Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
2% українців досі добре ставляться до країни-агресора, – опитування
26 Травня, 12:45

2% українців досі добре ставляться до країни-агресора, – опитування

За час повномасштабного вторгнення в українців різко погіршилося ставлення до країни-агресора, зокрема зараз 92% опитаних ставляться до рф погано і лише 2% – добре. Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 13-18 травня.

“Зараз уже лише 2% громадян добре ставляться до росії, у той час як 92% – погано. Утім, важливо розуміти, що 2% – це близько 500 000 осіб, тобто достатньо істотна кількість в абсолютному вимірі все одно зберігає попри очевидні факти позитивне ставлення до агресора”, – повідомили в інституті.

За даними соціологів, серед респондентів, які на початку лютого мали погане ставлення до росії, 97% продовжують його мати, а 3% зараз обрали варіант “важко сказати”.

Водночас кардинально змінилися погляди тих, хто добре ставився до країни-агресора, і тих, хто мав невизначене ставлення до неї. Зокрема, 80% тих, хто раніше добре ставився до рф, тепер ставляться до неї погано.

Менше ніж кожен десятий зберіг позитивне ставлення до росії, хоча ще 12% вирішили зараз відповісти “не визначилися”. А серед тих, хто мав невизначене ставлення до рф, 97% зараз уже погано до неї ставляться.

Соціологи повідомили, що у всіх регіонах України абсолютна більшість жителів погано ставляться до росії, зокрема, на Півдні 90% погано ставляться, на Сході – 85% (у той час, як на початку лютого, відповідно, 45% і 53% добре ставилися до росії). Відносно найбільше продовжують добре ставитися до рф на Сході – 4%.

Абсолютна більшість громадян – 82% – які продовжують проживати на окупованій після 24 лютого території, негативно ставляться до рф, і лише 6% позитивно ставляться до неї.

Схожі новини