20-річна спортсменка з Львівщини стала срібною призеркою на міжнародному турнірі | Львівська мануфактура новин
13 Березня, 10:55

Каратистка зі Львівщини виборола срібло на міжнародному турнірі. Як повідомили у Львівській ОВА, 20-річна Вікторія Ващишин перемогла у п’яти поєдинках та дійшла до фіналу.

Зазначимо, зараз у Туреччині проходять фінальні поєдинки міжнародного рейтингового турніру Karate1 Series A Konya. На змаганнях успішно виступила Вікторія Ващишин – майстер спорту України. Дівчина опановує карате у спортивному клубі «Юніон». Її тренує Антон Нікулін.

Спортсменка змагалась у ваговій категорії 61 кг серед молоді. Вона успішно дійшла до фіналу, здобувши перемогу у п’яти поєдинках – здолала трьох представниць Туреччини, а також  предстаниць Японії та Швейцарії. У фіналі Вікторія поступилась ще одній представниці Туреччини, ставши срібною призеркою.