Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
20-річний залізничник зі Сокальщини загинув на роботі у Добротворі
15 Жовтня, 11:03
logo-black

20-річний залізничник зі Сокальщини загинув на роботі у Добротворі

Юлія Швидко

Вчора, близько 17.00, на залізничній станції Добротвір у Кам’янка-Бузькому районі загинув 20- річний вантажник станції Максим. Під час руху вантажного потяга сполучення Дубляни -Добротвір працівник не втримався на сходах потяга, впав на залізнодорожне полотно під колеса поїзда. Від отриманих травм загинув на місці.

Максим мешкав у селі Завишень Сокальського району. Там його поховають на місцевому цвинтарі.

«Вчора ввечері почула, що таке горе трапилося – і все надіялася, що то неправда. Думала, може, хтось переплутав, не зрозумів. Таки ні, правдою виявилося – нема більше нашого Максима. Ще його у неділю бачила. Як завжди, привітався, усміхнувся. Це була особливо життєрадісна та привітна дитина. У школі його всі любили, у селі поважали. Після училища влаштувався на залізницю – там його мама та тітка працюють», – розповідає LMN Ольга Пісня зі села Завишень.

Батьки загиблого, крім сина, виховують молодшу доньку. Мешкають у Червонограді. Максим більше часу проживав у Завишні, доглядав за дідусем.

«Ще й року нема, як вони бабусю поховали. Раптово впала у кому – інсульт. Максим дуже тяжко переживав цю втрату. Тепер і його не стало. Де ж та бідна його мама має взяти сили, аби стільки горя пережити?» – додає Ольга Пісня.

Фото: ілюстративне

Схожі новини