Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
“20 років школу не можуть збудувати”: на Дрогобиччині люди планують їхати під ЛОДА
27 Січня, 12:32
logo-black

“20 років школу не можуть збудувати”: на Дрогобиччині люди планують їхати під ЛОДА

Софія Мінджоса

Учора, 26 січня, у селі Ролів Дрогобицького району відбулися збори населення. Все тому, що обласна комісія з відбору об’єктів, які будуть фінансуватися з ДФРР, не включила в перелік продовження будівництва школи в селі. Населення вирішило організувати акцію протесту під стінами ЛОДА.

“Плануємо їхати до Львова 11 лютого, але дата ще не остаточна. Все більше людей зголошується долучитися до акції. Один автобус буде точно, може й більше”, – каже LMN організатор акції Михайло Кіт.

Школу в селі будують вже більше 20-ти років. Наразі є тільки перший поверх.

“Це болюча тема для нас всіх, яка тягнеться вже роками. Ті, що вже мали вчитися в новій школі, зараз приводять своїх дітей у стару. Пам’ятаю, колись ставили фундамент, потім його викопували. Одні робили – інші переробляли. Молодь масово виїжджає. В нас зараз стоїть стара 9-класна школа. Минулого року, щоб якось привернути увагу влади до проблеми, батьки не відпустили дітей на святкову лінійку 1-го вересня”, – кажуть у Ролівській школі.

За словами депутата Михайло Задорожного, якщо цього року не продовжать будівництво і не накриють об’єкт, тоді у 2021 році необхідні будуть кошти для його демонтажу. Оскільки стіни без накриття втратять міцність.

Фото: Варто.

Схожі новини