Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
213 працівників митниці звільнили одним наказом
26 Грудня, 17:46

213 працівників митниці звільнили одним наказом

Керівництво Львівської митниці ДФС за один день звільнило 213 митників. Про це йдеться в підписаному 21 грудні наказі №666 в.о. начальника митниці, головою комісії з реорганізації Львівської митниці ДФС Олегом Лозинським. У “Захід.нет” з’явилася копія документа та список звільнених митників.

У списку є імена заступників начальника Львівської митниці: Олександра Марченка, Павла Македона та Ярослава Скоромного та першого заступника начальника Львівської митниці Віталія Черкунова; начальника митного поста «Краковець» Станіслава Сціловського, начальника митного поста «Угринів» Ігоря Гули та багатьох інших керівників митних постів.

Також звільнили начальника митного поста «Львів – поштовий» Назара Ворожбита – зятя генерал-лейтенанта поліції Василя Пісного. Раніше він очолював департамент по боротьбі з економічною злочинністю МВС України та працював заступником начальника головного управління боротьби з корупцією та організованою злочинністю СБУ Василя Пісного. Згідно з наказом звільнили і свата Василя Пісного – начальника відділу митного поста «Грушів» Степана Ворожбита.

Серед звільнених також скандально відома Олеся Заброварна – начальниця в відділу митного оформлення №4 митного поста «Рава-Руська». Раніше Заброварну відсторонили від посади та порушили проти неї кримінальну справу через декларування фальшивих відомостей.

Наказ про звільнення працівників пов’язаний з реорганізацією Львівської митниці та її приєднанням до Галицької. Більшість працівників Львівської митниці вже прийняли на роботу в об’єднану Галицьку. А ті, 231 митників, яких звільнили окремим наказом, є меншістю усього колективу. Значна частина звільнених митників фігурувала в скандалах, пов’язаних з корупцією.

«Згідно з чинним законодавством ми зобов’язані попередити працівників, що їх буде звільнено у зв’язку з реорганізацією митниці. Впродовж двох місяців керівництво Галицької митниці проаналізує їхню роботу і прийме остаточне рішення, чи приймати їх на роботу в новостворену структуру», – кажуть у пресслужбі Галицької митниці.

Фото: ПроHR.

Схожі новини