23 рятувальники уночі гасили пожежу у дрогобицькому гуртожитку | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
23 рятувальники уночі гасили пожежу у дрогобицькому гуртожитку
08 Лютого, 13:09
logo-black

23 рятувальники уночі гасили пожежу у дрогобицькому гуртожитку

Юлія Швидко

Сьогодні, о 3.05, у гуртожитку при Дрогобицькому професійно-політехнічному ліцеї виникла пожежа у кімнаті, де спало два учні. Хлопці прокинулися від щільного задимлення у приміщенні. Одразу викликали рятувальників.

«Пожежа виникла в кімнаті на четвертому поверсі п’ятиповерхового гуртожитку. На виклик виїхало 23 рятувальники. З вогнем впоралися швидко – о 3.38 пожежу локалізували, через 20 хвилин ліквідували. Важче було усіх присутніх евакуювати на вулицю, – розповідає LMN Христина Авдєєва з управління ДСНС у Львівській області. – Кімната, де виникла пожежа, згоріла вщент. Вогонь уже перекидався на коридор».

15 учнів, що перебували у гуртожитку, вивели на свіже повітря. Чотирьох – 19-річного, 18-річного, 17-річного та 16-річного – госпіталізували з отруєнням продуктами горіння. Їх стан стабільний.

«Хлопці у сорочках народилися, – каже LMN одна з медсестер Дрогобицької міської лікарні. – Тішимося, що жоден з них не зазнав якоїсь фізичної травми, не має опіків. Але вони страшенно налякані. Наче тримаються, сміються, а голоси тремтять. Мабуть, їх треба психологові показати».

Попередньою причиною пожежі експерти називають замикання електропроводки. Ще була версія, що загорілося від електричних приладів. Але вона не підтвердилася: хлопці спали, нічого не вмикали.

Фото: ДСНС у Львівській області

Відео