24-річний дрогобичанин стане донором печінки для батька: родині Гуків потрібна матеріальна допомога | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
24-річний дрогобичанин стане донором печінки для батька: родині Гуків потрібна матеріальна допомога
21 Листопада, 18:03
logo-black

24-річний дрогобичанин стане донором печінки для батька: родині Гуків потрібна матеріальна допомога

43-річному Любомирові Гуку з Дрогобича діагностували важку та небезпечну для життя недугу – альвекокоз. Цю хворобу викликає багатокамерний ехінокок – стрічковий гельмінт. Аби вижити, чоловікові потрібна трансплантація печінки. 24-річний син Олексій погодився стати донором для батька.

«Раніше Любомир працював закордоном, тепер через недугу залишився без роботи, – розповідає LMN сестра Любомира Леся Симович-Гук. – Брат почав жовтіти, у нього свербіло все тіло. Спочатку звернулися до львівських лікарів. Ті діагностували онкологію четвертої стадії, виписали додому. Але ми не здалися – поїхали у Київ. У клініці «Оберіг» перездали всі аналізи, брата ще раз обстежили. І знайшли причину. Лікарі кажуть, що після пересадки є шанс, що найближчих 15 років рецидиву не буде. А потім знову треба буде обстежитися».

На операцію та реабілітацію після неї необхідно 2 млн 200 тис грн. У родини немає таких коштів, тому вони звертаються до усіх небайдужих по допомогу.

«Мільйон на операцію ми зібрали. Але ще впродовж місяця після трансплантації треба заплатити мільйон 200 тисяч гривень за реабілітацію. Ми їх не маємо, – веде далі Леся Симович-Гук. – Операцію планували на 26 листопада. Через ситуацію з коронавірусом її перенесли на тиждень. З одного боку, не хочеться, аби ми втрачали час, а, з іншого, ми виграли ще декілька додаткових днів для збору коштів».

Реквізити для допомоги:

ПриватБанк: 4149 4393 0071 8842 Гук Олексій

ОщадБанк: 5167 8032 0612 5259 – Гук Любов (мама)

Відео