24-річний гід із львівського туроператора загинув в Австрії під час падіння з гори | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
24-річний гід із львівського туроператора загинув в Австрії під час падіння з гори
14 Червня, 10:49
logo-black

24-річний гід із львівського туроператора загинув в Австрії під час падіння з гори

Юлія Швидко

Увечері в середу, 12 червня, в австрійському місті Зальцбург загинув гід-супроводжувач львівського туристичого оператора «Аккорд-тур» 24-річний Андрій Соджак. Така інформація з’явилася у львівських ЗМІ.

Повідомляли, що чоловік розбився, коли падав з гори біля Зальцбурга. За 16 км від центру цього міста розташований пік Унтерсберг висотою 1973 м.

В «Аккорд-турі» Андрій Соджак працював понад два роки. Паралельно навчався у Національному університеті «Львівська політехніка».

«Не можу повірити, що з Андрієм трапилася така трагедія. Познайомилися два роки тому, коли він тільки починав працювати в «Аккорд-турі». Супроводжував нашу екскурсію у Будапешті. Його розповіді були не лише цікавими, а й корисними. Здавалося, що ця молода людина знає усе – де можна смачно поїсти, де роблять добру каву, в якому канторі найвигідніше туристам обмінювати гроші. До своєї роботи відносився з особливою відповідальністю. Перед поїздкою ретельно вивчав документи кожного туриста, аби потім не виникало проблем. Під час екскурсії щоразу нас перераховував, чи бува, хто не загубився. Найбільше запам’яталася вечірня екскурсія на кораблику по Дунаю. Андрій був романтиком, – говорить LMN львів’янка Ольга Масій, знайома Соджака. – Здавалося, що він хоче все якомога швидше пізнати, усюди встигнути».

В «Аккорд-турі» чомусь замовчують про трагедію, яка трапилася з їх працівником.

«Дане питання без коментарів. Дякую. До побачення», – реагує на телефонний дзвінок одна з працівниць турператора, де працював Андрій Соджак.

Фото: viber

Відео