24-річний пацієнт зі Сокальщини після кору упав в кому | Львівська мануфактура новин
Підтримати проект
регіональні новини
24-річний пацієнт зі Сокальщини після кору упав в кому
04 Липня, 20:19
logo-black

24-річний пацієнт зі Сокальщини після кору упав в кому

Юлія Швидко

11 днів 24-річний Андрій зі Сокальщини із запаленням головного мозку перебуває у реанімаційному відділенні Львівської обласної інфекційної лікарні. Він – у комі, підключений до апарату штучної вентиляції легень. Менінгоенцефаліт, який діагностували в пацієнта, виник як ускладнення після перенесеного кору.

«Спочатку кором заразився старший брат Андрія. Але він переніс порівняно легко. В Андрія все почалося зі симптомів, як при застуді. Одразу ніхто й не подумав, що це щось серйозне. Запанікували, коли він втратив свідомість. До нас уже привезли у важкому стані. Батьки наполягали, щоби його доправили до Львова на лікування. Аби у дорозі пацієнтові не стало гірше, залучили санітарну авіацію», – розповідають LMN у Червоноградській міській лікарні.

Львівські реаніматологи рятують пацієнта з 24 червня. Наразі покращень у його стані не бачать.

«Зараз важко прогнозувати, що буде з цим пацієнтом. Ми не знаємо, чи він вакцинований. Його мама каже, що у дитинстві робила йому щеплення. Але не пам’ятає, які і коли. Офіційного підтвердження цьому немає», – каже головний епідеміолог Львівщини Наталія Тімко.

Фото: ілюстративне

Відео