Підтримати проект
регіональні новини
Написати нам
240 дітей в Україні стали жертвами російської агресії
26 Травня, 09:23

240 дітей в Україні стали жертвами російської агресії

Внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації в Україні постраждали 676 дітей, 240 з них – померли, 436 були поранені. Про це повідомляє Офіс генерального прокурора. Там наголошуються, що ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях.

Зокрема, в ході фіксації кримінальних правопорушень стало відомо, що внаслідок обстрілу ворогом цивільних автомобілів в Миколаївському районі Миколаївської області загинуло двоє дітей.

Прокурори також з’ясували, що під час обстрілу м. Маріуполь Донецької області отримала поранення 16-річна дівчина.

24 травня внаслідок обстрілів військами рф с. Красногорівка Очеретинської ОТГ Донецької області отримала тяжке поранення з ампутацією нижньої кінцівки 6-річна дівчинка.

Цього ж дня тяжкі поранення внаслідок обстрілів росіян отримала 9-річна дитина в м. Балаклія Харківської області.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області – 151, Київській – 116, Харківській – 105, Чернігівській – 68, Луганській – 50, Херсонській – 49, Миколаївській – 45, Запорізькій – 28, Сумській – 17, у м. Києві – 16, Житомирській – 15.

Прокурори додають, що через бомбардування та обстріли збройними силами РФ українських міст та сіл пошкоджено 1883 заклади освіти. При цьому 178 з них зруйновано повністю.

Схожі новини